O nas

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy agencją doradztwa strategicznego w zakresie komunikacji, budowania relacji oraz marketingu omnichannel działającą na rynku od ponad 20 lat.
  • Komunikacja i współpraca międzysektorowa
  • Skuteczne wspieranie biznesów w kryzysie – prewencja i zarządzanie kryzysowe
  • Własna metodologia uwzględniająca inne stosowane na rynku takie jak m.in.: 
    design thinking, podejście scenariuszowe czy agile

1/ Budujemy relacje

Podstawą każdego biznesu są relacje, dlatego pomagamy naszym klientom skutecznie je budować. Działamy w szeroko pojętym otoczeniu biznesu klienta, wspierając go zarówno strategicznie, jak i operacyjnie w działaniach partnerskich – B2B, z instytucjami i administracją publiczną na szczeblu regionalnym czy lokalnym, organizacjami społecznymi oraz sąsiadami i otoczeniem. Prowadzimy konsultacje społeczne, warsztaty oraz spotkania z ekspertami.

2/ Kreujemy wizerunek

Korzystając z narzędzi własnych oraz badań rynkowych określamy potrzeby marki w zakresie kreowania wizerunku w celu osiągnięcia spójnego komunikatu rynkowego i zakładanych celów biznesowych.

3/ Integrujemy komunikację

Jesteśmy integratorem komunikatów płynących z wielu źródeł. Dzięki szerokiej ofercie narzędzi, w tym autorskich, możemy zaproponować klientom produkty i sposób komunikacji adekwatny do ich potrzeb i struktury organizacji.

4/ Odkrywamy potencjał

Pomagamy odkryć potencjał miejsc, produktów i usług, skutecznie komunikując ich wartość dla poszczególnych interesariuszy – klientów, partnerów biznesowych i otoczenia.

5/ Zarządzamy kryzysami

Mamy wieloletnie doświadczenie w prewencji i zarządzaniu kryzysowym z wielu branż – nieruchomości, ochrony środowiska, ekologii, kwestii społecznych, produkcji i nowych technologii.

napisz do nas

Jeżeli masz pytanie, skorzystaj z załączonego formularza lub wyślij e-mail bezpośrednio
na adres: sekretariat@mediadem.pl.

Design by Maciej Krygier 2020